Naozaj lacné a kvalitné webové stránky. Áno ste tu dobre. A všetko pod jednou strechou. Čítajte ďalej ako sa tvoria webové stránky, a prečo si zvoliť práve nás.

Poďme ale po poriadku. Na začiatku je analýza. Už tu zistíte aký asi výsledný web bude. Po analýze prichádza na rad optimalizácia teda SEO. Zo správnou optimalizáciou sa Váš web bude zobrazovať na prvej strane vo vyhľadávaní. S SEO sa spája pojem klúčové slovo. Je to o čo sa zaujímajú vyhľadávače teda u nás Google. Ak je optimalizácia urobená dobre tak by sa Vaša stránka mala v prehliadači klienta zobraziť na prvej strane. Je teda jasné že ak to myslíte s webom vážne tak sa bez SEO nezaobídete. 

S SEO súvisí aj tvorba textu ktorý budete mať na stránke. To je copywriting alebo copy. Možno si poviete že je jedno aký text na stránke budete mať. Lenže práve text je to čo budú Vaši klienti čítať. Text má zaujať. Text má mať štavu. Copy je teda plnohodnotná súčasť Vašej stránky. 

Keď máme SEO a copy za sebou tak sa pozrime na ďalšiu súčasť webu a tým je grafický dizajn. Grafický dizajn je to čo oko ako prvé zahliadne. Je už samozrejmosťou že seriózna webstránka má pútavé farby a pekní dizajn.

Pozrime sa teraz ako poskladať tieto tri komponenty stránky ktorými sú SEO, copy a grafika. Keď sú tieto súčasti vyladené tak ich programátor spojí do jednej ucelenej štruktúry z ktorej pekne vznikne Vaša nová pekná webová stránka. Web dizajnéri pracujú aj v programe wordpress. Odborný názov pre tento program je systém správy obsahu. Pre Vás to znamená len to pozitívne. Nektoré z výhod sú: WordPress pomáha s optimalizáciou a bezpečnosťou webu pred kybernetickými útokmi. Ďalšou výhodou je jednoduhšia správa webu. Aj cenová hladina výslednej stránky je priaznivá v porovnaní s programovaním v jazykoch HTML5 a CSS3. Výsledný web vo wordpresse je plnohodnotný aj v porovnaní s webom vytvoreným v jazykoch programovaním. 

U nás máte optimalizáciu, copywriting, grafický dizajn a následnú tvorbu webu pod jednou strechou ako pre Vás.